Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 18.6.2018
Nepřítomné třídy12345678910
4.A----------------------------------------
4.B----------------------------------------
3TBodp
4KABEXEXEXEXEXEXEXEXEX
8OKA----------------------------------------
8OKB----------------------------------------
Nepřítomní učitelé12345678910
Eretová Jana(OL)--Vac----
Hrušková Šárka(EX)..--KajDav-..--
Kohout Jiří(NpV)--....-----
Pavlíček Tomáš(EX)....CónGro-----
Šedivá Ladislava(EX)---..-Řeh---
Vyčítalová Alena(N)..HorIli-Šte..---
Walterová Martina(EX)..Sko..Lis..-..--
Místnosti mimo provoz12345678910
P06DStUStUStUStUStUStUStU
P07StUStUStUStUStUStUStUStUStU
124DAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Vastl Zbyněk2. hododpadáM4.Azrušeno
4. hododpadáM4.Bzrušeno
6. hododpadáSM18OKA (SMj1)+zrušeno
7. hododpadáSM18OKA (SMj1)+zrušeno
Skočný Radim2. hodsupl. (Wal EX)D3.A (NA)(208D)za odpadlou
3. hododpadáNj4.A (NA)zrušeno
4. hododpadáNj4.A (AN)zrušeno
5. hododpadáD4.A (NA)zrušeno
Babčaníková Monika4. hododpadáAj8OKA (Aj1)zrušeno
5. hododpadáD4.A (AN)zrušeno
Benešová Lenka4. hodzměna F3TA(317D)
Boříková Barbora1. hodzměna Aj1PB (Aj2)(215)
2. hodzměna Aj3TA (AN)(317D)
4. hododpadáAj4.A (NA)zrušeno
5. hododpadáAj4.B (Aj2)zrušeno
Cón Petr1. hododpadáIvt4KAB (Ivt1)
2. hododpadáIvt4KAB (Ivt1)
3. hodsupl. (Pav EX)Z1PB(P10D)za odpadlou
Čermáková Lenka3. hodzměna Aj3.B (Aj2)(317D)
5. hodzměna Aj1PA (NA)(208D)
Davídková Bohumila1. hodzměna Čj3TA(119D)
3. hododpadáNj8OKB (Nj2)zrušeno
5. hodsupl. (Hru EX)Nj1.A (NA)(315)za odpadlou
6. hodzměna Čj2SA(317D)
Egrmajerová Jitka5. hodzměna Nj1PA (AN)(317D)
Grohmannová Květuše1. hododpadáM8OKA (Mcv1)zrušeno
2. hodzměna M4KAA (Mcv2)(321D)
3. hododpadáM8OKA (Mcv2)zrušeno
4. hodsupl. (Pav EX)F1.B(P16S)za odpadlou
Hirschová Milena1. hododpadáČj8OKA (Čjc1)zrušeno
2. hododpadáČj4.Bzrušeno
3. hododpadáČj8OKA (Čjc2)zrušeno
Holubová Lenka1. hododpadáBi4.Azrušeno
3. hododpadáZ4KAB
Horská Dagmar2. hodsupl. (Vyč N)Ch6SXA (NA)(220D)dozor
7. hododpadáCh4KAB
Iliadis Sofia3. hodsupl. (Vyč N)Nj5KIB (Nj1)(213D)dozor
Kajanová Jana3. hododpadáAj4.A (AN)zrušeno
4. hodsupl. (Hru EX)Nj3TB (Nj2)(305)za odpadlou
5. hododpadáAj4.B (Aj1)zrušeno
Kloudová Ilona6. hodzměna SBi7SPB (SBi2)+(221D)
7. hodzměna SBi7SPB (SBi2)+(221D)
Korčáková Monika2. hododpadáBi8OKAzrušeno
Koza Petr4. hodzměna F2.B(321D)
Lisková Zdeňka1. hododpadáČj4KAB (Čjc2)
4. hodsupl. (Wal EX)Čj3TB (Nj1)(P03D)dozor
před 3. hod dohled přízemí
Machová Eva6. hododpadáSCh8OKB (SCh1)+zrušeno
7. hododpadáSCh8OKB (SCh1)+zrušeno
Majerová Eva3. hodzměna Nj5KIB (Nj2)(315)
Mervartová Blanka6. hododpadáSMD8OKB (SMD1)+zrušeno
7. hododpadáSMD8OKB (SMD1)+zrušeno
Randa Miroslav1. hododpadáF8OKBzrušeno
Řeháčková Andrea2. hododpadáČj8OKBzrušeno
6. hodsupl. (Šed EX)D3TB(P03D)za odpadlou
7. hododpadáD3TB
Štejrová Ivana2. hododpadáM4KAB (Mcv1)
5. hodsupl. (Vyč N)M3.B (Nj1)(116D)dozor
Tesař Petr5. hodzměna Čj2.B(P10D)
6. hododpadáSVS8OKB (SVS1)+zrušeno
7. hododpadáSVS8OKB (SVS1)+zrušeno
Tesková Marie4. hododpadáAj8OKB (Aj1)zrušeno
6. hododpadáAj4KAB (Aj2)
Tolletová Jana4. hododpadáAj8OKB (Aj2)zrušeno
Vachovcová Marta1. hodzměna Aj1PA (AN)(208D)
4. hododpadáAj8OKA (Aj2)zrušeno
5. hodsupl. (Ere OL)Aj3.A (NA)(114D)za odpadlou
6. hododpadáAj4KAB (Aj1)
Wagnerová Eva2. hodzměna Nj3TA (NA)(221D)
3. hodzměna Nj3TA (AN)(221D)
6. hodzměna Nj6SXB (AN)(321D)
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1. hodTvTvh2odpadá(Pav)
2. hodTvTvh2odpadá(Pav)
5. hodNjNA(315)suplujeDavídková Bohumila(Hru)
1.B4. hodF(P16S)suplujeGrohmannová Květuše(Pav)
6. hodNjNj2odpadá(Vyč)
2.A1. hodTvTvh2odpadá(Pav)
2. hodTvTvh2odpadá(Pav)
2.B1. hodTvTvh2odpadá(Pav)
2. hodTvTvh2odpadá(Pav)
4. hodF(321D)změnaKoza Petr
5. hodČj(P10D)změnaTesař Petr
7. hodNjNj1odpadá(Hru)
7. hodNjNj2odpadá(Wal)
3.A2. hodDNA(208D)suplujeSkočný Radim(Wal)
5. hodAjNA(114D)suplujeVachovcová Marta(Ere)
3.B3. hodAjAj2(317D)změnaČermáková Lenka
5. hodMNj1(116D)suplujeŠtejrová Ivana(Vyč)
6. hodSBiSBi2(221D)změnaKloudová Ilona
7. hodSBiSBi2(221D)změnaKloudová Ilona
4.A1. hodBiodpadá(Hol)
2. hodModpadá(Vas)
3. hodAjANodpadá(Kaj)
3. hodNjNAodpadá(Sko)
4. hodNjANodpadá(Sko)
4. hodAjNAodpadá(Boř)
5. hodDANodpadá(Bab)
5. hodDNAodpadá(Sko)
6. hodSM1SMj1odpadá(Vas)
6. hodSVSSVS1odpadá(Tes)
6. hodSMDSMD1odpadá(Mer)
7. hodSM1SMj1odpadá(Vas)
7. hodSVSSVS1odpadá(Tes)
7. hodSMDSMD1odpadá(Mer)
1.-10. hod ukončení studia
4.B1. hodNjNj1odpadá(Hru)
1. hodNjNj2odpadá(Vyč)
2. hodČjodpadá(Hir)
3. hodFodpadá(Koh)
4. hodModpadá(Vas)
5. hodAjAj1odpadá(Kaj)
5. hodAjAj2odpadá(Boř)
6. hodSM1SMj1odpadá(Vas)
6. hodSVSSVS1odpadá(Tes)
6. hodSChSCh1odpadá(Mac)
6. hodSMDSMD1odpadá(Mer)
7. hodSM1SMj1odpadá(Vas)
7. hodSVSSVS1odpadá(Tes)
7. hodSChSCh1odpadá(Mac)
7. hodSMDSMD1odpadá(Mer)
1.-10. hod ukončení studia
1PA1. hodAjAN(208D)změnaVachovcová Marta
5. hodAjNA(208D)změnaČermáková Lenka
5. hodNjAN(317D)změnaEgrmajerová Jitka
1PB1. hodAjAj2(215)změnaBoříková Barbora
3. hodZ(P10D)suplujeCón Petr(Pav)
2SA6. hodČj(317D)změnaDavídková Bohumila
3TA1. hodČj(119D)změnaDavídková Bohumila
2. hodAjAN(317D)změnaBoříková Barbora
2. hodNjNA(221D)změnaWagnerová Eva
3. hodNjAN(221D)změnaWagnerová Eva
4. hodF(317D)změnaBenešová Lenka
3TB4. hodNjNj2(305)suplujeKajanová Jana(Hru)
4. hodČjNj1(P03D)suplujeLisková Zdeňka(Wal)
6. hodD(P03D)suplujeŘeháčková Andrea(Šed)
7. hod odpadlá výuka
4KAA1. hodDodpadá(Wal)
2. hodMMcv2(321D)změnaGrohmannová Květuše
4KAB1.-9. hod exkurze
5KIB3. hodNjNj2(315)změnaMajerová Eva
3. hodNjNj1(213D)suplujeIliadis Sofia(Vyč)
6SXA2. hodChNA(220D)suplujeHorská Dagmar(Vyč)
6SXB6. hodNjAN(321D)změnaWagnerová Eva
7SPA6. hodSBiSBi2(221D)změnaKloudová Ilona
7. hodSBiSBi2(221D)změnaKloudová Ilona
7SPB6. hodSBiSBi2(221D)změnaKloudová Ilona
7. hodSBiSBi2(221D)změnaKloudová Ilona
8OKA1. hodČjČjc1odpadá(Hir)
1. hodMMcv1odpadá(Gro)
2. hodBiodpadá(Kor)
3. hodČjČjc2odpadá(Hir)
3. hodMMcv2odpadá(Gro)
4. hodAjAj2odpadá(Vac)
4. hodAjAj1odpadá(Bab)
6. hodSVSSVS1odpadá(Tes)
6. hodSChSCh1odpadá(Mac)
6. hodSMDSMD1odpadá(Mer)
6. hodSM1SMj1odpadá(Vas)
7. hodSVSSVS1odpadá(Tes)
7. hodSChSCh1odpadá(Mac)
7. hodSMDSMD1odpadá(Mer)
7. hodSM1SMj1odpadá(Vas)
1.-10. hod ukončení studia
8OKB1. hodFodpadá(Ran)
2. hodČjodpadá(Řeh)
3. hodNjNj1odpadá(Wal)
3. hodNjNj2odpadá(Dav)
4. hodAjAj1odpadá(Tek)
4. hodAjAj2odpadá(Tol)
6. hodSVSSVS1odpadá(Tes)
6. hodSChSCh1odpadá(Mac)
6. hodSMDSMD1odpadá(Mer)
7. hodSVSSVS1odpadá(Tes)
7. hodSChSCh1odpadá(Mac)
7. hodSMDSMD1odpadá(Mer)
1.-10. hod ukončení studia
Pedagogický dohled u třídy:
4KAB, 1.-9.hod - Pavlíček Tomáš, Šedivá Ladislava